Kilka słów o blogu

„…Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej” – Ryszard Kapuściński

Podróże – wielu z Was marzy o poznaniu ciekawych zakątków naszego pięknego Globu. Dla jednych podróż zaczyna się 1000 km od domu, a dla drugiego miasto obok zdaje się być spełnieniem podróżniczych marzeń. Z nami poznacie wiele bardzo ciekawych zakątków Polski i odkryjecie Europę. Odbędziecie z nami podróże po górach, zagubicie się w gąszczu wielkomiejskich dżungli. Odkryjecie przepiękne historyczne obiekty, o których być może nie mieliście pojęcia. Świat naszych podróży nie kończy się jednak tylko na zwiedzaniu nowych miejsc – odkrywamy również nowe, słodkie smaki – z nami poznacie kawiarnie, cukiernie i restauracje, które serwują z pasją, pomysłem i z sercem.

Nasze podróżnicze motto brzmi – „Nieważne jak blisko lub daleko podróżujemy, najważniejsze by w miejscach tych czuć się po prostu dobrze”  Zapraszamy Was więc do wspólnej podróży, odkrywania nowych miejsc, a może czasem sentymentalnej podróży w znane, ale trochę zapomniane miejsca.

Galerie zdjęć zawsze opatrzone są całym mnóstwem zapisanych emocji, które za każdym razem towarzyszą naszym podróżom. Każde miejsce, w które trafiamy, czasem spontanicznie, czasem według ściśle określonego planu, to nowe doświadczenie, poznawanie także siebie, bo w różnych sytuacjach zaobserwować można przecież różne zachowania.

Mamy takie  się by świat, który przedstawiamy zaczarował także i Was… 🙂

opis

Mamy nadzieję, że nasze wpisy spodobają Wam się…                         

                                                                                                                                            Ewa i Kamil

Reklamy